• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 11

  Performer

  Density 2
  • Postime
   22,232
  • Rezultati i reagimit
   3,122
  • Pikët
   113
 • 10

  Zana

  🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   35,729
  • Rezultati i reagimit
   8,408
  • Pikët
   113
 • 5

  Viking

  ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝ From *𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
  • Postime
   15,551
  • Rezultati i reagimit
   4,510
  • Pikët
   113
 • 4

  iDeA

  DiNaMiKe From FrymeMarrja
  • Postime
   4,235
  • Rezultati i reagimit
   2,455
  • Pikët
   113
 • 3

  Mikela

  Anëtar i ri From U.S.A
  • Postime
   335
  • Rezultati i reagimit
   2
  • Pikët
   0
 • 3

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   51,209
  • Rezultati i reagimit
   2,803
  • Pikët
   113
 • 3

  L0v3rm4n

  V.I.P
  • Postime
   535
  • Rezultati i reagimit
   656
  • Pikët
   93
 • 3

  pablito

  plata o plomo
  • Postime
   1,164
  • Rezultati i reagimit
   1,478
  • Pikët
   113
 • 2

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   8,766
  • Rezultati i reagimit
   2,991
  • Pikët
   113
 • 2

  4x4

  Anëtar i ri
  • Postime
   682
  • Rezultati i reagimit
   4
  • Pikët
   0
 • 2

  Alb_LoVeR

  Anëtar i ri 36 From LosT In YouR EyeS
  • Postime
   1,567
  • Rezultati i reagimit
   3
  • Pikët
   0
 • 2

  Jolene

  • Postime
   18,829
  • Rezultati i reagimit
   4,457
  • Pikët
   113
 • 2

  Hawk

  V.I.P
  • Postime
   7,512
  • Rezultati i reagimit
   691
  • Pikët
   113
 • 1

  ToNi

  Anëtar From 41.1533° N, 20.1683° E
  • Postime
   59
  • Rezultati i reagimit
   32
  • Pikët
   18
 • 1

  PUPA

  Anëtar i ri From Italy
  • Postime
   671
  • Rezultati i reagimit
   5
  • Pikët
   0
 • 1

  Disconnected

  𝕊𝕚 𝕧𝕚𝕤 𝕒𝕞𝕒𝕣𝕚, 𝕒𝕞𝕒 From Arabaciiii ku ???? ne Tiron mer jahuuu
  • Postime
   170
  • Rezultati i reagimit
   182
  • Pikët
   43
 • 1

  Beaute

  • Postime
   18,677
  • Rezultati i reagimit
   442
  • Pikët
   83
 • 1

  Kamela

  Anëtar i ri
  • Postime
   29
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • 1

  The_AnGeL

  • Postime
   177
  • Rezultati i reagimit
   3
  • Pikët
   0
 • 1

  TIRONSJA

  Anëtar i ri From Honelulu
  • Postime
   44
  • Rezultati i reagimit
   1
  • Pikët
   0
 • 1

  SubZ

  A Legend Never Dies From Underground
  • Postime
   745
  • Rezultati i reagimit
   7
  • Pikët
   0
 • 1

  PuffetiNa

  MbetiTeThemiNaIshteNjeher From N'tok t'bukes
  • Postime
   12,780
  • Rezultati i reagimit
   3,284
  • Pikët
   113
 • 1

  ChocolatE_DiamonD

  *BitterSweet* From Where you cant tell me what to do
  • Postime
   464
  • Rezultati i reagimit
   7
  • Pikët
   0
 • 1

  En-nisa

  First From Shqipëri
  • Postime
   1,510
  • Rezultati i reagimit
   1,978
  • Pikët
   113
 • Top