• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Djali 7 vjecar iken duke i dhene makines se te atit per te mos shkuar ne kishe

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Policia e Weber Country, ne Utah, mori nje telefonate nga nje kalimtar qe kishte vene re nje makine duke kaluar me semafor te kuq.

Nje fakt ky, qe ne rrethana te zakonshme nuk do te shtynte te telefonoje policine. Megjithate, ne timon te makines ishte nje djale 7 vjecar. Policia tentoi ta bllokonte djaloshin, por duke mos mundur ta kapte, ndoshta edhe per faktin se policia donte te evitonte aksidentet.

Me ne fund, djali arriti te parkingu i shtepise se tij dhe u mundua te fshihej brenda. Policet e kapen dhe e moren ne kazerme, e me pas iu dha prinderve te tij.

Sipas rindertimit te ngjarjes, djali kishte marre celesat e makines se te atit per tu kthyer ne shtepi, sepse nuk deshironte te shkonte ne kishe.

Megjithate, djalit nuk do i jepet ndonje sanksion, pasi eshte shume i vogel, dhe edhe prinderit e tij e kaluan mire situaten vetem me nje verejtje nga policia per te atin e djalit qe te ruaje me mire celesat e makines.
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Djali 7 vjecar iken duke i dhene makines se te atit per te mos shkuar ne

ahahhahahhaa O none qe 7 vjec ai pale kur te rritet lol nejse ka lezet qe eshte tip i gjalle po dhe do kujdes se me rrezik cdo gje!
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Djali 7 vjecar iken duke i dhene makines se te atit per te mos shkuar ne

Agnostik i lindur ky :p:p
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Djali 7 vjecar iken duke i dhene makines se te atit per te mos shkuar ne

Sa i shkathet dreqi :p
 
Top