• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

djali

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
-nje djale i vogel, qe po lozte me shoket e lagjes,shkon me vrap dhe pyet te jemen. -mami, a ngelet shtatezene nje vajze e vogel 6 - vjecare? -jo mor cun c'far po flet ashtu? -urra-urrra, bertiti djali dhe iku me vrap perseri. -o cuna hajdeni ta vazhdojme ate lojen..........
 
Top