• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

"Do ma besh ate shoqen tende???" " Si nuk ma bere nje shoqen tende dhe ti . "

Heily

BuRreLse
Anëtar
Jan 16, 2010
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
Ku tme doje e bardha zemer
"Do ma besh ate shoqen tende???" " Si nuk ma bere nje shoqen tende dhe ti . "

Te ngre doren kush nuk e ka degjuar te pakten nje here ne jeten e tij keto shprehjet nga shoket .
Ne Shqiperi e kudo qe ka shqiptare , del gjithemone nje qe te thote nje gje te tille.
E personalisht me acaron ne kulm. Kur te thone diçka te tille , jo vetem qe i ulin piket vetes ( kjo per faktin se dalin si te paafte per te afruar nje femer ) por te duket qe edhe femren e shikoj si objekt. Nuk ka shprehje me idiote se kjo mendoj. "Do ma besh ate shoqen tende?? " Me cfare te ta bej ?? Me plasteline.
-bla-
Ose tjetra : " Uee dhe ti , si nuk ma bere nje shoqen tende? Po te te kerkoje njeriu ndonje gje me te rendesishme , ca ben ti ? "

Keto shprehjet i shikoni si normale ??? ( Se mbase jam une e ekzagjeruar )
Si reagoni kur nje shok i juaj apo thjesht i njohur u thote gjera te tilla ???
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,489
Pikët
113
Përgjigje e: "Do ma besh ate shoqen tende???" " Si nuk ma bere nje shoqen tende dhe t

Te ngre doren kush nuk e ka degjuar te pakten nje here ne jeten e tij keto shprehjet nga shoket .
Ne Shqiperi e kudo qe ka shqiptare , del gjithemone nje qe te thote nje gje te tille.
E personalisht me acaron ne kulm. Kur te thone diçka te tille , jo vetem qe i ulin piket vetes ( kjo per faktin se dalin si te paafte per te afruar nje femer ) por te duket qe edhe femren e shikoj si objekt. Nuk ka shprehje me idiote se kjo mendoj. "Do ma besh ate shoqen tende?? " Me cfare te ta bej ?? Me plasteline.
-bla-
Ose tjetra : " Uee dhe ti , si nuk ma bere nje shoqen tende? Po te te kerkoje njeriu ndonje gje me te rendesishme , ca ben ti ? "

Keto shprehjet i shikoni si normale ??? ( Se mbase jam une e ekzagjeruar )
Si reagoni kur nje shok i juaj apo thjesht i njohur u thote gjera te tilla ???
Nuk ka kush e ngre doren,rri e qete!
Me shoqen time ose me shoqen e shokut tim,dilnim lirshem.
Varet nga shoku.Po te kishte shoqja e shokut nje shoqe simpatike,thjesht jam kurioz ta njoh ose me presanto!
Nuk e ekzagjeron fare.
lg
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,489
Pikët
113
Përgjigje e: "Do ma besh ate shoqen tende???" " Si nuk ma bere nje shoqen tende dhe t

Kot shprehje per mua jane bere monotoni
Sorry,paske shoke fallse.
Ose nuk i pergjigjen nivelit tuaj,bajate nga ana ime.
klm
 

Heily

BuRreLse
Anëtar
Jan 16, 2010
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
Ku tme doje e bardha zemer
Përgjigje e: "Do ma besh ate shoqen tende???" " Si nuk ma bere nje shoqen tende dhe t

Eshte nje teme edhe nuk eshte se me ka ndodhur mua personalisht qe me kane thene. Ti nqs ste pelqen tema mund dhe mos te pergjigjesh :) me e thjeshte
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,489
Pikët
113
Përgjigje e: "Do ma besh ate shoqen tende???" " Si nuk ma bere nje shoqen tende dhe t

Eshte nje teme edhe nuk eshte se me ka ndodhur mua personalisht qe me kane thene. Ti nqs ste pelqen tema mund dhe mos te pergjigjesh :) me e thjeshte
Pse acarohesh,kur ste ka ndodhur.
Pyetje e pergjithme,pergjigje e thjeshte!
Mendoj,qe shoqja e shoqes se shokut duhet te jete shemtire.
Pra shoku nuk ka inisiative?
klm
 

Heily

BuRreLse
Anëtar
Jan 16, 2010
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
Ku tme doje e bardha zemer
Përgjigje e: "Do ma besh ate shoqen tende???" " Si nuk ma bere nje shoqen tende dhe t

Upsss spo dua ta zgjas pasi nuk po me pelqen fare mendimi yt sepse po del komplet jasht qellimit te temes ;)
 

Guns_N_Roses

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 13, 2010
Postime
133
Pikët
0
Vendndodhja
shpia ime :)
Përgjigje e: "Do ma besh ate shoqen tende???" " Si nuk ma bere nje shoqen tende dhe t

ori mke dhe patriot..ke shoqe do i rregullosh lalit tat :p
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: "Do ma besh ate shoqen tende???" " Si nuk ma bere nje shoqen tende dhe t

Skuptoj pse gjithmon perfundojme ne debate..eshte shum e qarte Tema megjithsesi faktet jan te cuditshme lol kjo ceshtje e trajtuar mund te ndodhi vetem ne Shqiperi se ne France sme ka ndodh ndonjeher tme thote dikush ma bej shoqen apo shokun.
Nejse po e quajme dhe kete Teme permbajuni tani teksa u hap !
 

Heily

BuRreLse
Anëtar
Jan 16, 2010
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
Ku tme doje e bardha zemer
Përgjigje e: "Do ma besh ate shoqen tende???" " Si nuk ma bere nje shoqen tende dhe t

Ne Rinine shqiptare behet fjale Puffe ndodh shpesh here kjo gje .

Guns po me ke do :p
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: "Do ma besh ate shoqen tende???" " Si nuk ma bere nje shoqen tende dhe t

Unë personalisht se kam thën ndonjëherë, po që ma kan thën disa herë :p
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: "Do ma besh ate shoqen tende???" " Si nuk ma bere nje shoqen tende dhe t

Me ka ndodhur ta degjoj ... por s`nuk se bej kurr dicka te till!!! Me duket icik si pa lidhje ma bej ... ta prezantoj po ( nqs dhe shoqja eshte dakort ) ...
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: "Do ma besh ate shoqen tende???" " Si nuk ma bere nje shoqen tende dhe ti . "

Ne fakt kjo kategori qe pershkruhet eshte kategoria me e ulet e djemve shqiptare dhe fatkeqesisht per vajzat keta jane pjesa me e dukshme.
Por dhe kjo e ka shpjegimin e vet si çdo veti e trasheguar nga regjimi ndrydhes qe jua beri seksualitetin shqiptareve gjene me te ndyre ne bote lol sduhet haruar qe per shqiptaret 50 vjet resht te beje seks ishte turp dhe gjuhen gje e ulet akti seksual midis dy te rinjve sepse njeriu i ri smund te kishte deshira seksuale ato i takonin vetem kryetarit te partise dhe plerave te tjera qe permbante ai sistem lol
Djemte shqiptare smund te kapnin nji vajze ne ruge direkt per ti folur pa e njohur sepse direkt do ishte rrugaç,kurvar e ajo goca kurve
Nga zor belaja gjeten kete menyren akoma me poshteruese per femren por qe ju ka zgjidh problemet e masturbimit shum djemve ne ate kohe e me duket po e beka punen dhe ne ditet e sotme lol
Fale zotit shqiptaret dolen neper bote e evrope dhe munden ne shume pake kohe te ndryshojne mentalitet ne kete drejtim
Sma mer mendja qe ky lloj mentaliteti duhet te jete akoma mbizoterues aty megjithate çfare sndodh
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Re: "Do ma besh ate shoqen tende???" " Si nuk ma bere nje shoqen tende d

Ne fakt kjo kategori qe pershkruhet eshte kategoria me e ulet e djemve shqiptare dhe fatkeqesisht per vajzat keta jane pjesa me e dukshme.
Por dhe kjo e ka shpjegimin e vet si çdo veti e trasheguar nga regjimi ndrydhes qe jua beri seksualitetin shqiptareve gjene me te ndyre ne bote lol sduhet haruar qe per shqiptaret 50 vjet resht te beje seks ishte turp dhe gjuhen gje e ulet akti seksual midis dy te rinjve sepse njeriu i ri smund te kishte deshira seksuale ato i takonin vetem kryetarit te partise dhe plerave te tjera qe permbante ai sistem lol
Djemte shqiptare smund te kapnin nji vajze ne ruge direkt per ti folur pa e njohur sepse direkt do ishte rrugaç,kurvar e ajo goca kurve
Nga zor belaja gjeten kete menyren akoma me poshteruese per femren por qe ju ka zgjidh problemet e masturbimit shum djemve ne ate kohe e me duket po e beka punen dhe ne ditet e sotme lol
Fale zotit shqiptaret dolen neper bote e evrope dhe munden ne shume pake kohe te ndryshojne mentalitet ne kete drejtim
Sma mer mendja qe ky lloj mentaliteti duhet te jete akoma mbizoterues aty megjithate çfare sndodh

Harrove te shtoje ne thonjeza dmth "" "" se jan tgjith njesoj ;)
Apo jam gabim lol
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
56,093
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Përgjigje e: "Do ma besh ate shoqen tende???" " Si nuk ma bere nje shoqen tende dhe t

hmm po mundohesha te me kujtohet nje rast…dhe tani mu kujtua, kisha nje shoke klase ne fizik…jo i pashem nga paraqitia, plus as raca e njejte te shoqes time…me pyeti njehere "si nuk me ke then per kete shoqe" po mendoja "hmm pse kujton se ajo do te te pelqej" lol…vec njehere me ka ndodhur, mbase po ta degjoja disa here mund te me irritonte :)
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
43,824
Pikët
113
Përgjigje e: "Do ma besh ate shoqen tende???" " Si nuk ma bere nje shoqen tende dhe t

Rexh
A po ma ben ate shoqen tende?
 

Jolene

Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
19,461
Pikët
226
Vendndodhja
Aty ku jane kujtimet e vjetra e t’presin t’rejat!
Përgjigje e: "Do ma besh ate shoqen tende???" " Si nuk ma bere nje shoqen tende dhe t

Duhet pare ne anen pozitive, nqs dy njerez njifen nepermjet meje dhe ka ndodhur..I njof te dy shume mire, sme esht prish terezia e shoqerise aspak me asnjerin/rën.
Kjo shprehja me duket me shume shaka se aq serioze sa e ka pershkrujt heily.
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: "Do ma besh ate shoqen tende???" " Si nuk ma bere nje shoqen tende dhe t

Po. Gjothato here e kam degjuar.
Ne shumicen e rasteve, duke pas shoket beqar te gjithe, nje e dy
ate muhabet kane.
Me shume eshte per te qeshur..:) dhe nuk me acaron aspak, maksimumi i pergjigjem: "Po boll o burre i dheut se na cave derrasat!"
Aty ata nderrojne bisede edhe fillojme bejme gallate per gjona te tjera.
 
Top