• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Do merrnit pjese ne dasmen e ish`te dashurit, ose ish`te dashures tuaj!

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Do Merrnit Pjese Ne Darsmen e Ish`Te Dashurit, Ose Ish Te Dashures Tuajë!

Une Per Vete Jo !:(
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,656
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Do Merrnit Pjese Ne Darsmen e Ish`Te Dashurit, Ose Ish Te Dashures Tuajë!

As une :mad:
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Do Merrnit Pjese Ne Darsmen e Ish`Te Dashurit, Ose Ish Te Dashures Tuajë!

Jo Lale Ncuq Fare Un Ne Dasem :mad::mad:
 

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
Re: Do Merrnit Pjese Ne Darsmen e Ish`Te Dashurit, Ose Ish Te Dashures Tuajë!

fare lidhje une me dasmen
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Do Merrnit Pjese Ne Darsmen e Ish`Te Dashurit, Ose Ish Te Dashures Tuajë!

Po te me ftonte do shkoja. lol
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Do Merrnit Pjese Ne Dasmen e Ish`Te Dashurit, Ose Ish`Te Dashures Tuaj!

e vdekur vetem se e gjall jo :(
 

Emilia

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
56
Pikët
0
Përgjigje e: Do Merrnit Pjese Ne Dasmen e Ish`Te Dashurit, Ose Ish`Te Dashures Tuaj!

Une jo njehere ...:( , ai po te doje te vije ;)
 

Emilia

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
56
Pikët
0
Përgjigje e: Do Merrnit Pjese Ne Dasmen e Ish`Te Dashurit, Ose Ish`Te Dashures Tuaj!

Pse jo cift madje me te dashurin actuel :)
sa katile :p - kur te them une qe ti e ke zemren tek stomaku sme beson :p

por mos harro qe ate person e ke dashur dikur...nuk e don me..ok, te kuptoj, por do te te tradhetojne syte ;)
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Do Merrnit Pjese Ne Dasmen e Ish`Te Dashurit, Ose Ish`Te Dashures Tuaj!

sa katile :p - kur te them une qe ti e ke zemren tek stomaku sme beson :p

por mos harro qe ate person e ke dashur dikur...nuk e don me..ok, te kuptoj, por do te te tradhetojne syte ;)
Moj po ic ..sme tradhetojne sikur sma njef koken ti eeee derisa maroi maroi mi sdo rri tu menu ate gjith jeten pastaj derisa te fton dmth dhe ai ka 1tjeter ne krah lol ;)
Pastaj Sa per zemren me marsh te ligat ti mu :p
Is realiste ;)
 

crux

Light is easy to love, show me your darkness
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
18,760
Pikët
113
Përgjigje e: Do merrnit pjese ne dasmen e ish`te dashurit, ose ish`te dashures tuaj!

Do Merrnit Pjese Ne Darsmen e Ish`Te Dashurit, Ose Ish Te Dashures Tuajë!

Une Per Vete Jo !:(
-jo- jo, as emrat s'me kujtohen te gjithe, ca me kujtohen turbull, vagullt, c'do gje e parendesishme harrohet, nese do kish rendesi sdo ish parashtesa ish.
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Do merrnit pjese ne dasmen e ish`te dashurit, ose ish`te dashures tuaj!

Varet nga dasma,nga koha,nga situata.Varet kur e ben dasmen ne drek apo ne dark.
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
45,649
Pikët
113
Përgjigje e: Do merrnit pjese ne dasmen e ish`te dashurit, ose ish`te dashures tuaj!

Dehu ose esell ashtu sic je
nxirja te gjitha ne shesh :p
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Do merrnit pjese ne dasmen e ish`te dashurit, ose ish`te dashures tuaj!

Dehu ose esell ashtu sic je
nxirja te gjitha ne shesh :p
Nuk eshte ide e keqe.Pi e ha iher mire e mire.. pastaj i prish dhe dasmen....Me i gur vret dy zogj.
 

Elushe

~*~loved~*~
Anëtar
Aug 20, 2012
Postime
7,515
Pikët
113
Përgjigje e: Do merrnit pjese ne dasmen e ish`te dashurit, ose ish`te dashures tuaj!

Po me erdhi ftesa edhe ndoshta e konsideroja, por pa ftuar jo :D kam frike :p
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
32,379
Pikët
113
Përgjigje e: Do merrnit pjese ne dasmen e ish`te dashurit, ose ish`te dashures tuaj!

Po me erdhi ftesa edhe ndoshta e konsideroja, por pa ftuar jo :D kam frike :p
Se ki kec, po more isha shku, a spo di, tek cila me shku me perpara :p LOOOOL
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Do merrnit pjese ne dasmen e ish`te dashurit, ose ish`te dashures tuaj!

Po me erdhi ftesa edhe ndoshta e konsideroja, por pa ftuar jo :D kam frike :p
Po pa te ftuar po diskutojm ! Se po te ftoi je i detyruar te shkosh..
Ja ben surpriz,i shko me nja 30 veta.
 

Elushe

~*~loved~*~
Anëtar
Aug 20, 2012
Postime
7,515
Pikët
113
Përgjigje e: Do merrnit pjese ne dasmen e ish`te dashurit, ose ish`te dashures tuaj!

Po pa te ftuar po diskutojm ! Se po te ftoi je i detyruar te shkosh..
Ja ben surpriz,i shko me nja 30 veta.
Ti do te shfrytezosh rastin per t'u takuar me te gjitha "ishet" me duket :p

Tashi ne dasem i shkohet vetem po te pati mbet fiksim, si puna filmave, qe e lene per t'i shpreh dashurine diten e fundit :D une sjam aq trime :p
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
32,379
Pikët
113
Përgjigje e: Do merrnit pjese ne dasmen e ish`te dashurit, ose ish`te dashures tuaj!

Elushe ti je trimeresh, ti je ne gjendje cfare te duash me be, edi une , I trust you :p
 
Top