• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Do ta benit...?

CarpeDiem

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Albania, Tirana
Dje Nje vajzë hidhet nga kati i dymbëdhjetë (divino) .Flitej se ishte zene me te dashurin ndaj u hodh.Ju do e benit nje gje te till ?
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Përgjigje e: Do ta benit...?

nga pallati te hidhem? po u hodha do hidhem nga kati i pare:p:p une se beja kurre!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Do ta benit...?

Po po vetem neper endrra do e beja :p Per asgje ne bote nuk do e beja :)
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Do ta benit...?

Kurren e kurres. Eshte plotesisht absurde. Eshte i kuptueshem fakti qe vajza qe ka kryer nje veprim te tille ka qene ne gjendje depresive gjithsesi akti qe ka ndermarre nuk mund te justifikohet ne asnje menyre!!!

Nuk e kuptoj si mund te kete pasur guximin te realizoje dicka te tille,te mos kete pasur aspak meshire per veten?!!!! Te me ndodhte mua momentalisht ( megjithese fatmiresisht s'me ka ndodhur edhe uroj te mos me ndodhte) do reagoja me menefregizem panvaresisht ndjenjes. Me te mire edhe me superior se vetja nuk bej askend,aq me teper nje person qe nuk e meriton nje konsiderate te tille ...
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Përgjigje e: Do ta benit...?

edhe hidhesha po te isha i dehur :D
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Do ta benit...?

ahhaha Clizia e vertet ky Rend eshte gjithmon :D
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Do ta benit...?

Cdo gje e ktheni qesharake po problemi qendron qe ketu behet fjale per nje fatkeqesi ..Nejse..Ky nuk eshte as rasti i pare as do jet i fundit me cpo shohim ne Tv cdo dit ndodhin marrrezira.... Un personalisht s'do ta beja perkundrazi as do e ktheja me koken ke ai njeri qe m'ben te vuaj jo t'vras veten ..
E c'fare fitoj?
Ai kap tjetren nga krahu un mar 1 Qerre me dhe pff
Kurre sdo ta beja !
 

jona2010

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 23, 2010
Postime
5
Pikët
0
Vendndodhja
Germany
Përgjigje e: Do ta benit...?

Mos thoni kurre "kurre" se nuk i dihet gjendjes shpirterore ne momente te vecanta si psh ne gjendje depresioni jan vetevrare shume njerez nga humbjet qe kane pesuar ne jete....
Ju uroj mos te bini ne ate gjendje se edhe po ju ndodhi duhet te kerkoni ndihme profesionale...
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Do ta benit...?

Nunquam narro nunquam...

Kurre mos thuaj kurre, jeta ka vertetuar te kunderten. Njeriu qe eshte aq i fort sa plas dhe gurin, behet aq i dobet sa nuk perballon dicka shume te vogel. Prandaj duhet te tregohemi me racional ne gjykime dhe te themi sic eshte, jo ashtu si na pelqen te jet. Une nuk i uroje askujt te bej nje veprim te till, po jo gjithmon arsyeja dhe forca e mendjes mund te triumfoj, ndodh e kunderta qe dobesia te fitoje. Njeriu eshte nje qenie aq e nderlikuar sa deri ne fundin e njerezimit asnjehere nuk ka per t'iu gjetur limiti.
 

Xhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
59,463
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Përgjigje e: Do ta benit...?

kjo tema eshte nje menyre indirekte te pyesesh kush nga forumistat eshte "kukuu" :D?
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Do ta benit...?

..un` jam ne kat te 13-te.


hi & klm shoku_tanku.
 
Top