• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Do te doja...

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Do te doja...

do doja ta kisha pran dike qe ma don zemera
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Do te doja...

do te doja te shkoj atje ku isha se ketu me merziten sot :(
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Do te doja...

do te doja sot te mos isha ne pune se jam e lodhur :S
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Do te doja...

do te doja te kisha dhe neser pushim kush shkon ne pune :(
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Do te doja...

do te doja qe sweet te me kendon nje kenge :) live me migrofon :)hahahhahhah
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Do te doja...

do te doja qe te me kendon kengen pik me rrema shero shero hajde fije fijeeeeeeeeeeeeee ndaj zilifet shero ne 4 fijeeeeeee ssssssssssssssssssss
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Do te doja...

Do te doja...nje kafe te shkurter me shume qumesht :p
 

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: Do te doja...

do te doja qe puffja te me degjonte me kujdes ahhahahahha
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=VzJS6h02tW0"]http://www.youtube.com/watch?v=VzJS6h02tW0
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Do te doja...

looooooooooool e ke mbyt hahahahahhahhhahahahahahhahhahahahh o mama vdiqaaaaaaa haahahhaahhahah po ze te bukur paske moj do me vish per dasem ? hahah
 

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: Do te doja...

ahhahahahhahahahhahahahahhahahahahahhahahahah
Do doja ti kendoja puffes ne dasem ta kallim venin krejt lol
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Do te doja...

do te doja qe te caktoj per dasem Sweet me kengen Pik me rrema shero shero jashaaaaaaaaaaaaaaaa as sdu rruza as sdu lir po e du nje djal te mire :p mac macccccccccc e ke mbyt per koke te komshis hahahhahahhahhahahah me le pa pune moj shtrige
 
Top