• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Domenika fillon punë në radio

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ndërkohë që ka provokuar një debat të fortë mbas intervistës së saj në lidhje me homoseksualitetin e ish- të dashurit, Seldit, duket se Domenika ka vijuar e qetë punët e saj.


Mesa duket, gjatë gjithë kësaj kohe ka qenë e përqendruar tek një vend i ri pune, të cilin tashmë e ka gjetur. Ka vetëm pak ditë që Domenika ka filluar punë në “Top Albania Radio” tek programi i paradites “Summer Time”.

Domenika bën lidhje direkte dhe punon në terren, punë që prej tre vitesh e bën edhe Romina, ish- konkurrente e “Big Brother 1”. Mesa duket në këtë mënyrë Domenika ka vendosur përfundimisht rikthimin e saj në Shqipëri pas shumë vitesh qëndrimi në Itali.

Thuhet që ky nuk do të jetë i vetmi angazhim i saj në “Top Media”, pasi pak më vonë kur të fillojë sezoni i ri në “Top Channel” ajo do të ketë edhe mundësi të tjera pune aty, mbase dhe si pjesë e stafit në “Big Brother 4”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top