• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Domingo operohet nga kanceri

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Tenori i famshem spanjoll Placido Domingo eshte operuar nga tumori ne shtyllen kurrizore dhe mjeket e tij presin nje rimekembje te plote.


Sipas shtypit amerikan i cili i referohet zedheneses se tij, Nancy Seltzer, Domingo pritet per nje koncert me 16 prill ne teatrin e Milanos, ne Itali.

Domingo eshte operuar ne Nju Jork javen e shkuar ne Mount Sinai Hospital dhe ka dale dje, pasi i eshte hequr nje tumor malinj me ane te laparoskopise.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top