• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Doni apo s'doni ju....

T3chn1cal

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 6, 2011
Postime
78
Pikët
0
Përgjigje e: Doni apo sdoni ju....

Doni apo nuk doni ju un them se kemi nje rrug te gjat per te ndjekur me plot veshtiresi
 

T3chn1cal

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 6, 2011
Postime
78
Pikët
0
Përgjigje e: Doni apo sdoni ju....

Doni apo nuk doni ju jemi Staff KRYEVEPER dhe qe mirekuptohemi shume mir me njeri-tjetrin :)
 

T3chn1cal

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 6, 2011
Postime
78
Pikët
0
Përgjigje e: Doni apo sdoni ju....

Doni apo nuk doni ju Belle_vie eshte nje vajz fantastike :)
 

T3chn1cal

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 6, 2011
Postime
78
Pikët
0
Përgjigje e: Doni apo sdoni ju....

Doni apo nuk doni ju duhet te pershendes Roxy . Ja kalofsh sa me mir :)
 

T3chn1cal

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 6, 2011
Postime
78
Pikët
0
Përgjigje e: Doni apo sdoni ju....

Doni apo nuk doni ju un per momentin jam si gjeli ne mes te pulave :p
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Doni apo sdoni ju....

Doni apo sdoni ju T3chn1cal ha buk vec :)

Roxy kush te shan ty ka shajt veten moj ncncnn dmth kush shan dike ka share veten nga e gjete fjalen Parazit eeeee ? :S
 

T3chn1cal

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 6, 2011
Postime
78
Pikët
0
Përgjigje e: Doni apo sdoni ju....

Doni apo nuk doni ju Belle_vie ka nje menyr te foluri qe me terheq shum pas vetes . Mbi te gjitha esht nje vajze qe me kupton dhe me respekton per ate qe jam :)
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Doni apo sdoni ju....

Doni apo sdoni T3chn1cal je nder te paktet qe me njeh kush jam ne kete Forum ndaj dhe je nder te paktet qe duhet te japesh menimin tend dhe me e rendesishmja je nder te paktet qe meriton dhe Respektin tim puth xhan je si shpirt :)
 

Oxi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
276
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Përgjigje e: Doni apo sdoni ju....

dona apo sdoni ksaj belle_vie do ja bojm dasmen ne forum :)
 

Oxi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
276
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Përgjigje e: Doni apo sdoni ju....

doni apo sdoni edhe pak do iki une
 

Oxi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
276
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Përgjigje e: Doni apo sdoni ju....

dona apo sdoni kshu si e ka nis belle_vie do bohet 200 kile
 
Top