• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dorëza e Majkëll Xhekson shitet për 190.000 dollarë

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113

Dorëza e kristaltë, të cilën Majkëll Xheksoni e mbajti në vitin 1984 gjatë "Turneut të Fitores", është shitur në ankand në Las Vegas për 190 mijë dollarë.

Dorëza e stolisur me kristale Swarovski ishte pjesë e trashëgimisë së Xheksonit që doli në shitje me rastin e një vjetorit të vdekjes së këngëtarit.

Dorëza, të cilën e bleu një grua nga Los Anxhelesi, u shit për dhjetëfishin e vlerës fillestare.
 
Top