• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dr.Web LiveCD 5.0

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco


Dr.Web LiveCD is an anti-virus emergency aid disk that would restore a system that became non-operational due to activities of malware. If a workstation or a server running Windows\Unix won’t boot from a hard drive, Dr.Web LiveCD will clean a system of suspicious and malicious files and will also try to cure infected objects.

linket:
Code:
ftp://ftp.drweb.com/pub/drweb/livecd/minDrWebLiveCD-5.0.0.0902131.iso
http://rapidshare.com/files/198741414/minDrWebLiveCD-5.0.0.0902131.iso
http://letitbit.net/download/30a026489282/minDrWebLiveCD-5.0.0.0902131.iso.html
 
Top