• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Drew Barrymore ende është “vajzë e re”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Drew Barrymore është e dashura e aktorit Justin Long* ka thënë se stili i saj do të ndryshoj çdo ditë, pasi që çdo gjë që ajo vesh i takon më shumë vajzave të reja.


Stili i im totalisht është një stil eklektik* tha ajo. Kjo varet në mënyrën se si e vesh unë atë. Kryesisht i kthehem viteve të ’60? Jam po ashtu paksa vajzë hipi si e viteve ‘70”.

Por, më pëlqen mënyra si vishem – aktualisht me duket vetja sikurse një vajzë e re.

Drew po ashtu ka folur për shoqërinë e saj me aktoren Cameron Diaz, duke thënë se ajo mund të besoj në të për çdo gjë dhe e di se do të merr gjithmonë këshillën e duhur.

Comeron është njëra prej shoqeve të mija më të mira, thotë ajo. Mendoj se shoqëria e ime më të është e mirë dhe shërben sidomos në kohë të vështira. Po them të ndershme sepse këshillat që ia japin njëra – tjetrës janë të vlefshme dhe vlejnë, tha në fund ajo.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top