• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dritan Prifti baba për herë të katërt

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ministri i Ekonomisë, Dritan Prifti është bërë baba për herë të katërt.


Livia, vajza e shumë pritur në familjen Prifti ka lindur në Amerikë dhe vjen në jetë pas 3 vëllezërve të saj.

Bluetooth ka mësuar se ministri Prifti ka qenë në zyrën e tij në Tiranë kur ka mësuar me telefon lindjen e vajzës së dëshiruar Livia.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top