• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dritoni, kopja në jetë e Adrianit

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Për disa ngjashmëria e tyre mund të jetë krejt e zakonshme, për disa të tjera jo.


Është e vërtetë që mes dy vëllezërve ka ngjashmëri, por si kjo e Adrianit dhe vëllait të tij, Dritonit nuk na e kishin zënë ndonjëherë sytë. Tashmë që të dy i kanë prerë flokët në të njëjtin model, kjo gjë vihet edhe më shumë në dukje.

Ngjashmëria e tyre në fakt nuk vihet re vetëm në aparencë… Ata kanë një ngjashmëri shumë të madhe në tip, por edhe në profesion.

Ndërkohë që Adriani është një nga këngëtarët më të njohur në Maqedoni e më tej në të gjitha trevat shqipfolëse, vëllai i tij, Dritoni është një nga instrumentistët më të zotë.(Bluetooth)Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Dritoni, kopja në jetë e Adrianit

e pra ban vaki dhe kjo :p
 
Top