• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Droga ime është ...

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Dgoga ime eshte...

Ok po e nis une i pari sa per te dhene nje shtyse,

Per shume kohe per te qene sa me i sinqerte ka qene e mallkuara Heroine.
Pas nje rehabiltimi 1 vjecar ne Itali ne nje qender rehabilitimi "Emanuel" arita te shkeputem prej saj, edhe pse u bene me shume se 6 vjet qe jam shkeputur ndjej te kem nje gjarper diku brenda meje qe shpeshhere mundohet te ngreje koke e kafshoje perseri per te helmuar trupin tim.
Nejse te shkuara te paharruara sepse nese do mund te harroja ckam hequr...

Tashme Droga ime eshte Dituria.
Gjendem gjithnje ne kerkim te hapisarave qe presin per tu eksploruar :)
 

bomber

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
142
Pikët
0
Përgjigje e: Droga ime eshte...

IL SESSO È LA MIA DROGA Lol...anche il vino

dituria gjithashtu, pra behen tre gjera qe jam addicted.
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Droga ime eshte...

Kryeplaku: Ktu behet fjale vetem per "drogen" apo mund te jete edhe dicka tjeter qe jemi addicted to??
Le ta kapim Drogen Si term te pergjithshem, Per secili nga ne mendoj une ka dicka nga e cila nuk eshte ne gjendje te heqe dore ose eshte shume i pafuqishem ndaj saj.
 

guesto

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 25, 2010
Postime
23
Pikët
0
Përgjigje e: Droga ime eshte...

Duhani.... se lej dot :(
 

bomber

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
142
Pikët
0
Përgjigje e: Droga ime eshte...

Lol ja futa tre gjuhe ne nje postim te shkurter ahahahaha
 

Morrison

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 20, 2011
Postime
712
Pikët
0
Vendndodhja
me kembe ne toke
Përgjigje e: Droga ime eshte...

Drogat e mia jane cigarja, alkoli dhe kafeja. Drogat e renda jane armiqte e mi dhe as qe me shkon ndermend ti provoj.

Vallai cigaren e urrej ne kulm, por nuk mun e lej dot... me ka shkatru psikologjin komplet, kam 15 vjet qe pij. Alkolin pavarsisht se e di qe me ben dem prap e dashuroj, vecse pij vetem Raki, vere dhe birre... Rakia sidomos... eshte apa...pa...pa kenaqsi e pashterueshme... tap_fare
 

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
14,664
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Përgjigje e: Droga ime eshte...

Vallai atij duhanit edhe une ia leroja fene. Deri tre paketa arrita kohet e fundit para se ta lija. Tani ka nje vite e tre muaj qe nuk jemi cift. Kemi bere divorc(ndarje) zyrtare. Dhe nuk besoj se do ta ve me ne goje!

Sa per alkol nuk kam ndonje perqasje erotike. Bile as dashuri platonike nuk mund te quhet. Kur mblidhemi ne shoqeri apo sebepe mund te pime ndonje zamzane Raki.
 

Alb

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 9, 2011
Postime
229
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Droga ime eshte...

Drogat e mia jane Pc-ja, Duhani, po ketij duhanit avash avash do i vej vizen njeher e pergjithmone ! :)
Kurse per pc-ne vallai droga me e keq qe kam provuar, alkolin e pij por me kufi :)
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Droga ime eshte...

mashalla krejt pas duhanit qeka ...no smoking..:p

Dorga im eshte .....-boh- -mendon- nuk e pi jo FLM !!!..:p
 

guesto

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 25, 2010
Postime
23
Pikët
0
Përgjigje e: Droga ime eshte...

Droga ime ka qen kjo lart ... po ehe humbi fare :p
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: Droga ime eshte...

ehhhh min hjarta na myten hallet :( ste kam harru jo
ti je ilaci im jo droga :p
 
Top