• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Droge:Kapet banda internacionale...

Juliana

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 6, 2010
Postime
59
Pikët
0
Vendndodhja
Nuk ka rendesi sesa te bukura jan enderrat e mia,r
Bologna:Nje bande nderkombetare e trafikanteve te kokaines dhe heroines u shkaterruar sot nga skuadra Mobile e Bolonjes. U sekuetrua mbi 41 kg heroine dhe 20 kokaine. Shumica e bandes ishin trafikant shqipetare qe vepronin nga Italia,Hollande dhe Zvicer. Arrestet jane bere ne shume qytete te Italise.
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: Droge:Kapet banda internacionale...

Gjynaf...thjesht me biznes po mereshin..:/
 
Top