• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Dua Lipa VS Rita Ora

Cila eshte me e talentuara dhe me e dashura per publikun Shqiptar?

 • Dua Lipa

  Votes: 25 75.8%
 • Rita Ora

  Votes: 8 24.2%

 • Total voters
  33

ZET

Cursum Perficio
Anëtar
Aug 31, 2011
Postime
8,661
Pikët
113
Na behet qejfi per te dyja qe jane yje te popit. Muzike e harrueshme. Ne 20 vjet do jene askushi. U harrua Pavaroti; le me keto zerat dixhitale.
 

H2SO4

punoj ne heshtje
Anëtar
Dec 28, 2014
Postime
715
Pikët
28
I dua te dyja
Nje here njeren
nje here tjetren
Dhe heren e trete te dyja bashke.

Sa te frikeshme jane mendimet ne koken tende o njeri qe boten ndan

Ndarja eshte e keqe edhe kur i ndan ne te mire dhe ne me te mire.
Sa te vegjel jeni para llogjikes dhe sa fudull perpara mencurise
sa te frikeshme e keni bere boten ku jetoni
Dhe te mendosh qe duhet shume pak ta beni kete bote me te bukur...

Mjafton deshira per ta ber me te mire
 

PuffetiNa

MbetiTeThemiNaIshteNjeher
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
12,166
Pikët
113
Rita Ora
Mua me duket me e dashur per publikun ton,
Ajo tjeret nuk them se nuk eshte por eshte pak me e eger . Mendim im.

Gjithesesi dyjat jan super.
 
Top