• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dua ndihmen tuaj...

LOST

1- Get out before sunrise!
Staff member
Anëtar
Apr 7, 2020
Postime
3,186
Pikët
113
Tach pad (kursori-mousi i laptopit) apo e ke mous te lidhur me usb?
Ne rastin e pare bej 1 foto tastjeres krejt, do kesh shtyp ndo1 tast pa dashje.
 

karrotreci

V.I.P
Anëtar
Aug 30, 2012
Postime
6,113
Pikët
113
Ja dhe një foto e hapave për të aksesuar device manager ne windows 10 :

Ndiq udhëzimet në foto! Screenshot_20210128-181432_Chrome.jpg
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
64,966
Pikët
113
Ose bëj një punë tjetër, shtypi me rradhë butonat e vegjël që ke sipër, shtyp një provoje (nuk bëri punë ktheje në gjëndjen e mëparshme)
 
Top