• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dua ndihmen tuaj...

ana_gend

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2013
Postime
6,719
Pikët
113
Ore pse nuk me hapet tema "abduction parazitimi psikik " e lashe ti hedh nje sy me.vone dhe tani nuk e gjej me 😮 nese e keni bere per tu abonuar ju lutem me pranoni dhe mua 😜😉😁 se kam pershtypjen qe e kuptoj deri ne nje fare mase 🙏🙏🙏pls
 
Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
12,083
Pikët
113
Vendndodhja
zemra e alpeve Österreich
Ore pse nuk me hapet tema "abduction parazitimi psikik " e lashe ti hedh nje sy me.vone dhe tani nuk e gjej me 😮 nese e keni bere per tu abonuar ju lutem me pranoni dhe mua 😜😉😁 se kam pershtypjen qe e kuptoj deri ne nje fare mase 🙏🙏🙏pls
E çfarë do fitosh po të hapet?
Unë è hap dhe e mbyll sa herë të dua por prapë tap topi ngela, asgjo s'mor vesh... 🤣 🤣 🤣
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,070
Pikët
113
Vendndodhja
@ana_gend per kete teme behet fjale ?

 

Punk1

V.I.P
Anëtar
Aug 25, 2020
Postime
7,299
Pikët
113
Kontrollo mos ke futur hapsin e temes ne bllok.
Mando te bej nje pyetje, meqe ra mhb.
A eshte e lejueshme qe nje staff member te beje ignore nje anetar?
Une me logjike mendoj se jo!
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,070
Pikët
113
Vendndodhja
Mando te bej nje pyetje, meqe ra mhb.
A eshte e lejueshme qe nje staff member te beje ignore nje anetar?
Une me logjike mendoj se jo!
Stafi eshte ai qe i gjendet ne ndihme antarve dhe mirembane forumin, keshtu qe eshte rreptesishte e ndaluar venja e ignore.
 

Punk1

V.I.P
Anëtar
Aug 25, 2020
Postime
7,299
Pikët
113
Stafi eshte ai qe i gjendet ne ndihme antarve dhe mirembane forumin, keshtu qe eshte rreptesishte e ndaluar venja e ignore.
Mbase dikush e lexon kete qe shkruajte , se mua nuk arrin te me lexoje besoj....dhe rrjedhimisht do reagoje😜
 
Top