• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dua ndihmen tuaj...

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,369
Pikët
113
Autoritetet shëndetësore në Angli kanë njoftuar këtë vit se...... nuk u gjet = asnjë rast i vetëm i gripit.

@Rexhina

Eshte e mundur kjo?

PS....mjeket e tjera ne forum,NUK i pyes ASPAK.
FAZITI....ora 00.09 ne duhet me ja KELLCIT dormires por qeka hona me shume drite.
TSCHYSS.
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
49,104
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Autoritetet shëndetësore në Angli kanë njoftuar këtë vit se...... nuk u gjet = asnjë rast i vetëm i gripit.

@Rexhina

Eshte e mundur kjo?

PS....mjeket e tjera ne forum,NUK i pyes ASPAK.
FAZITI....ora 00.09 ne duhet me ja KELLCIT dormires por qeka hona me shume drite.
TSCHYSS.
Jo ende shikojm raste te gripit thjesht nuk po testojm si me perpara
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,369
Pikët
113
Vre,vre....josh jedan e paskam ne ignore liste ne nuk e disha.
Hmmmmmmmmmmmmm....RRUFJANI -pis-

PS....RELAX NJONI.
Tschyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyys.
 
Top