• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Duhamel nuk beson në dashurinë në shikim të parë

OnLy

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 10, 2009
Postime
155
Pikët
0
Vendndodhja
Aty Ku Tymi Ska Te Sosur
Josh Duhamel, i cili është i martuar me yllin e Black Eyed Peas, Fergie, thotë se ai nuk beson në dashurinë në shikim të parë.

Aktori thotë se ai dhe gruaja e tij nuk kanë pasur tërheqje në fillim të lidhjes së tyre, por më vonë ka kuptuar se ishte ‘e shkruar’ që ata të jenë së bashku.

“Nuk jam një person që beson në dashurinë shikim të parë, por mendoj se kur është dashuria e duhur, shpesh është për dikë për të cilin duket sikur atë e ndjeni që nga momenti i parë kur e keni takuar”.

“Mendoj se në momentin kur futeni në lidhje, mendoni ‘Kjo është e duhura’. Por është mirë të pritni, të thelloheni ca më shumë dhe me kalimin e kohës do të kuptoni nëse jeni me personin e duhur, atë të cilin vërtet e dashuroni”, ka thënë Duhamel.
 
Top