• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Duke kryer marredhenie seksuale, bien nga dritarja

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Ne teori, as nuk do te duhej te ndodheshin aty, pasi te dy ishin te martuar.

Megjithate, nje cift te dashurish ne Lubeck, ne Gjermani, iu futen nje aventure qe nuk mund te kalonte pa u vene re.

Nderkohe qe kryenin marredhenie seksuale te mbeshtetur ne dritaren e nje apartamenti, ata u rrezuan poshte, duke ngelur te zhveshur dhe me dhimbje ne mes te rruges.

Cudia qendron tek fakti se gruaja, cuditerisht, kur kalimtaret u afruan te pyesnin nese ishin vrare, e ka mohuar dhe vazhdon te mohoje evidencen.

'Nuk ishim duke kryer marredhenie.' - kembengul ajo.

'Ishin vetem perkedhelje. Dhe gjithsesi nuk me kujtojet asgje se cfare ka ndodhur.'

Cifti i te dashurve shpetuan mire me ndonje frakture te vogel, por asgje serioze.

Cuditerisht, edhe bashkeshorti i gruas ka pesuar nje renie.

Megjithate, ne rastin e tij, behej fjale per nje aksident nderkohe qe rregullonte catine.

Ndersa i dashuri i gruas se pabese eshte ende ne spital.
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Duke kryer marredhenie seksuale, bien nga dritarja

looooooooooooooooooooooool

Smiley gjynof ai i shkreti kushedi ca pozicioni paska qen ..hahahahah e ka hudh ajo sigura me naj shkelm turinjve lol
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Duke kryer marredhenie seksuale, bien nga dritarja

haahhahahahhahahhahahahahahahhahahhahahahhahaahha

Kshu i pafsha burrat si ky lol qe sakrifikojne dhe jeten per sex :p
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,353
Pikët
113
Përgjigje e: Duke kryer marredhenie seksuale, bien nga dritarja

looooooooooooooooooooooool

Smiley gjynof ai i shkreti kushedi ca pozicioni paska qen ..hahahahah e ka hudh ajo sigura me naj shkelm turinjve lol
Ka kujtu se ka qene burri,por ka harru qe ai ka qene tu rregullu catinehahahaha
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
15,362
Pikët
113
Përgjigje e: Duke kryer marredhenie seksuale, bien nga dritarja


Ne teori, as nuk do te duhej te ndodheshin aty, pasi te dy ishin te martuar.

Megjithate, nje cift te dashurish ne Lubeck, ne Gjermani, iu futen nje aventure qe nuk mund te kalonte pa u vene re.

Nderkohe qe kryenin marredhenie seksuale te mbeshtetur ne dritaren e nje apartamenti, ata u rrezuan poshte, duke ngelur te zhveshur dhe me dhimbje ne mes te rruges.

Cudia qendron tek fakti se gruaja, cuditerisht, kur kalimtaret u afruan te pyesnin nese ishin vrare, e ka mohuar dhe vazhdon te mohoje evidencen.

'Nuk ishim duke kryer marredhenie.' - kembengul ajo.

'Ishin vetem perkedhelje. Dhe gjithsesi nuk me kujtojet asgje se cfare ka ndodhur.'

Cifti i te dashurve shpetuan mire me ndonje frakture te vogel, por asgje serioze.

Cuditerisht, edhe bashkeshorti i gruas ka pesuar nje renie.

Megjithate, ne rastin e tij, behej fjale per nje aksident nderkohe qe rregullonte catine.

Ndersa i dashuri i gruas se pabese eshte ende ne spital.
Kur te vdesin keta e paskan prere bileten ne Heaven, per nje qytet te vogel te quajtur "EROTIKA"...haha
 
Top