• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Duke menduar per ty... (Vazhdimi)

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Duke menduar per ty

DUKE MENDUAR PER NJERIUN QE KENI NE ZEMER, DUKE MENDUAR PER ATE QE JU BENE TE NDIHENI, FJALET E PARA QE JU VIJNE NE MENDJE, FJALE QE BUROJNE NGA ZEMRA.eshte kaq i dashur kujtimi jot tek une, aroma jote, shikimi, deshira per te te ripare.duke menduar per ty.... per gjene me te bukur qe me pushton zemren, kujtimin me te hidhur qe me la jeta, duke menduar per ty....
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,300
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: Duke menduar per ty

Duke menduar pe ty zemra me reh fort dhe me hip deshira per te pare e ripare me mijera her, te te kem prane e te ledhatoj me embelsi te te them sa shume te dua te te them se per ty vuaj te te them se dua te vdes per ty e te ringjallem perseri vetem per ty :(
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Re: Duke menduar per ty

duke menduar per ty dashuri....
duke menduar per ngrotesin e premtimeve te tua, per enderrat tona, per buzet dhe aromen tende, per fjalet qe me ngronin zemren, per mbrojtjen qe me mbante nen qelqin e zemres tende, per te ndertuar aty folen e ndjenjes sime
duke menduar per ty , ne netet e gjata te dimrit ...
 

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Titulli: Duke menduar per ty

dhimbje per ty dashuri, dhimbje per momentet , kujtimet, castet qe kemi kaluar sebashku, perplase dallge ne stuhi castet qe sot me vijne ne mendje, mengjeset e mia pa zbardhur mire dita, qe me bejne te mendoj per nje kohe qe eshte varrosur, qe nuk ka vdkur akoka, kurre nuk do te vdes ajo por qe kurre nuk do te rikthehet me tek une.
petale lulesh te vyshkura ditet e vjeshtesh ,mendimet e mija per ty, mendime te diteve te largeta ne ato caste pasjoni. turbullim te nje ndjenje qe jepte dhe merrete aq shume nga une, per ty dashuri, pasjoni i zemrave rinore.
sot pazbardhure mire dite une kujtova ditet e miaj kur ri ishe zgjimi im, dhe puthjet e tua tradhetare epshi i kenaqesieve te mia, se di ndodhe shpesh qe nga gjumi me zgjojne mendimet , kujtimet, castet e tua, per ti falur diteve te mia, aromen e vjeshtes ne trishtim.me pelqen kur flas me ty, eshte i vetmi moment i dites sime ku mund te tregoj pa maske se sa shume me mungon, dhe kete e beje ne mengjes, per te vene masken e grimit dhe per terifilluar nje dite perseri, dhe perseri me tu ne sy. per ty dashuri, ngezimin dhe hidherimin e diteve dhe zemrave rinore.
 

vajze_labe

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2009
Postime
26
Pikët
0
Titulli: Duke menduar per ty... (Vazhdimi)

Ulur prane Kompjuterit e duke menduar per ty.
 

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Titulli: Duke menduar per ty

duke menduar per ty, per cdo gje qe me rrethon, per jeten time, per problemet e saj, per cdo qe te perfshin dhe ste perfshin, per cdo gje qe te prek dhe nuk te prek, per cdo gje qe te afron dhe te largon. Duke menduar per ty, o zot cpo me ndodhe keshtuë Mendimi jot eshte kaq shume i lidhur me lotet, me dhimbjen me shpirtin tim te trazuar. E di sot nuk kam shume deshir, madje as fuqi te te kujtoj, mendoj se eshte mire ndonjeher, por prape me mungon, apo se di si e ka emrin kjo ndjenje qe cdo dark me shoqeron, qe me mbyt, qe me dhemb, cfare e emri ti veë Cfare emri ka tortura qe na ndan, qe na kujtonë
Duke menduar per ty, per ty qe te dua aq shume, qe je dhimbja ime me e madhe
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Titulli: Duke menduar per ty

Duke menduar per Tyëëëëë!!!!!!!!
Cuditerisht bota me duket shumngjyreshe
;)
 

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
98
Pikët
0
Vendndodhja
Anywere!
Titulli: Duke menduar per ty

Duke menduar per Ty.... merzitem se nuk jam primar per ty :p
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Titulli: Duke menduar per ty

Duke enderruar per tyëëë!!!!!!!!!!!
Me nderpriten mendimet:p
 

LiPs

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 11, 2009
Postime
52
Pikët
0
Vendndodhja
kudo
Titulli: Duke menduar per ty

duke menduar per ty... harroj hallet dhe problemet...
duke menduar per ty... harroj njerzit dhe thashathemet...
duke menduar per ty... harroj boten qe me rrethon...
SE JE I VETMI QE ZEMRA IME DASHURON
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Duke menduar per ty... (Vazhdimi)

duke menduar per ty qaja me denese :)
 
Top