• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dunst në filmin e Lars Von Trier

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kirsten Dunst është zgjedhur në rolin e protagonistes në filmin e Lars Von Trier, “Melancholia”, një histori fantashkence e cila do xhirohet në fund të shtatorit në Suedi.


Fillimisht ishte folur se rolin e protagonistes do ta luante Penelope Cruz, por biondja hollivudiane ka arritur të bindë regjisorin danez. Në këtë film do të luajnë edhe Charlotte Gainsbourg, Kiefer Sutherland, Charlotte Rampling, Alexander Skarsgaard, Stellan Skarsgaard dhe Udo Kier.

Lamtumira e serisë së “Superman” i ka krijuar mundësi të reja Kirsten Dunst, e cila për momentin ndodhet në xhirimet e filmit “Upside Doën”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top