• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Durrës Waterfront

3d1

V.I.P
Anëtar
Aug 5, 2011
Postime
3,784
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Uroj te mos ngelet ne 3D por te behet realitet.
Ky eshte investim gjigand dhe e fut Shqiperine ne stad tjeter.
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
45,337
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Alamet parkimi.....kongraxhulacione Mullai i Surrelit do ta besh Qafiristanin si Monte KarLo

Do na coje ne stadin e prasit o 3D1 po mos u ekzalto shume se popdhi nuk perfiton asgje.
 
Last edited:

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
45,337
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Kshu me 3d te thekin kta...do na prishin edhe ate qe kemi do na lejn pa port industrial.

Edhe 9te dite dhe do te sohesh kur ta votojne perseri malukatin me bojna .....do te lere njerezine pa pantallona pastaj.

Mira e donte ta drejtoje tyten nga Surreli o lla.
 

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
4,620
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
Kush behet me shpejt porti i Durresit apo aeroporti i Vlores? Apo treni elektrik i projektuar qe ne kohen e Nanos?
 

3d1

V.I.P
Anëtar
Aug 5, 2011
Postime
3,784
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Alamet parkimi.....kongraxhulacione Mullai i Surrelit do ta besh Qafiristanin si Monte KarLo

Do na coje ne stadin e prasit o 3D1 po mos u ekzalto shume se popdhi nuk perfiton asgje.
@cool_shqype ....pertej politikes....nese kjo 3D realizohet perfitimet jane shume...edhe per popullin,meqe disa ketu e kane merak.
Pak rendesi ka nese do jete Rama apo jo KM ....e rendesishme per mua eshte qe te behet.
 

Pablo

Pablito
Anëtar
Apr 7, 2020
Postime
5,566
Pikët
113
Ca perfitojn arabet ne kte mes,se kuptoj🤔Sbesoj se si truall do te behet i arabeve,do ishte shum e rende!
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
45,337
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
@cool_shqype ....pertej politikes....nese kjo 3D realizohet perfitimet jane shume...edhe per popullin,meqe disa ketu e kane merak.
Pak rendesi ka nese do jete Rama apo jo KM ....e rendesishme per mua eshte qe te behet.
Kjo eshte politike por jo politike e shendetshme por nje politke prostitute e atyre interesave te cilave u sherben....
Per mendimin tim meqe sma kerkoi njeri po them qe cdo veper publike duhet te behet per ti sherbyer interesave te publikut e jo te pepinove mafioze te bregut Napolitan qe levrojne mjekrat e qelebistanasve per te bere mjegull.
 
Last edited:

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
45,337
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Me qera Col?Ca infosh tjera ka?
Pablito nuk e di njeri te verteten sepse ata horra krejt ne menyre siperfaqsore dhe me ca renderin 3d gjithe shkelqim i bejne reklame por kushedi se cinteresa fhsihen prapa kesaj levizjeje....mund te jete edhe fllucke por asgje ne sherbim e per te miren e masave.
 

3d1

V.I.P
Anëtar
Aug 5, 2011
Postime
3,784
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Kjo eshte politike por jo politeke e shendetshme por nje politke prostitute e atyre interesave te cilave u sherben....
Per mendimin tim meqe sma kerkoi njeri po them qe cdo veper publike duhet te behet per ti sherbyer interesave te publikut e jo te pepinove mafioze te bregut Napolitan qe levrojne mjekrat e qelebistanasve per te bere mjegull.
Ku ka ndertim ka zhvillim....dhe ne kete rast flitet per nje investim te madh.
Tani ti hyjme debateve para mafioze apo ku di un cfare eshte e kote.
me kete investim Durresi por edhe Shqiperia ne pergjithesi kalon ne tjeter stad.
Kur u dha ne fillim ky lajm para disa muajsh nuk e besova.....e kam besuar vetem kur e lexova ne shtypin grek....ku greket po qanin me OI ,pse u shpetoi ky rast.
 

shoku_tanku

Fatos Nano president.
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
32,672
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Pablito nuk e di njeri te verteten sepse ata horra krejt ne menyre siperfaqsore dhe me ca renderin 3d gjithe shkelqim i bejne reklame por kushedi se cinteresa fhsihen prapa kesaj levizjeje....mund te jete edhe fllucke por asgje ne sherbim e per te miren e masave.
Do pastrohen para aty.Mafia jone e ka zhvendosur seline ne Dubai.
 
Top