• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dushku e 26-ta nder 100 femrat më seksi në Amerikë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum

Revista amerikane “MAXIM” ka publikuar listën e 100 femrave më seksi në Amerikë, ku aktorja me origjinë shqiptare renditet në një vend tepër të favorshëm në vendin e 26- të duke lënë pas aktoren Hillary Duff, e cila gjendet në pozitën 27, aktoren e mirënjohur Angelina Jolie e cila ndodhet në vendin e 38- të.


Dhe po ashtu edhe Jessica Alba që në këtë listë bukuroshesh ka zënë vendin e 34- ët.

Në këtë listë janë pozicionuar edhe këngëtarja Rihana e cila është në vendin e 6- të dhe tri vendet më të nxehta janë: Në vend të parë është Katy Perry, në vendit e dytë Brooklyn Decker dhe në vendin e tretë Zoe Saldana. Pavarësisht se nuk ka qenë e pozicionuar asnjëherë në vend të parë, Eliza nuk i ka munguar asnjëherë kësaj liste.

Kohëve të fundit flitet se aktorja është përzgjedhur për të interpretuar në serinë e ardhshme të filmit shumë të njohur amerikan “Ghost busters 3“, përkrah Sigourney Ëeaver, Ana Faris, Bill Murray, Dan Aykroyd etj.


Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top