• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dushku e lumtur në bashkëjetesë

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Eliza Dushku ka zbuluar se asaj i pëlqen të bashkëjetojë me të dashurin e saj të ri, Rick Fox.
Aktorja, e cila është në lidhje me ish-basketbollistin dhe aktorin që nga tetori, ka thënë se ajo është e lumtur me progresin e lidhjes së saj të re.

“Më pëlqen shumë. Funksionon”, ka thënë Dushku rreth bashkëjetesës.

I dashuri i aktores shqiptare, Fox, ka thënë se gjëja më e mirë e bashkëjetesës me Dushkun është se ajo është edhe stiliste e tij personale.

Më herët gjatë këtij viti, Dushku dhe Fox organizuar një telefon bamirës.
 
Top