• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dushku vazhdon punën bamirëse

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Eliza Dushku së bashku me koleget e saj Ellen Pompeo dhe Anna Faris, kanë ndihmuar në mbledhjen e më shumë se 1.6 milion dollarëve për një spital amerikan, duke marrë pjesë në një ecje bamirëse.


Aktoret e bukura, së bashku me Chris Evans dhe të dashurin e Elizës, Rick Fox, kanë përshkuar rrugët e Bostonit në Massachusetts të dielën, për ngjarjen bamirëse ‘NSTAR’s Walk for Children’s Hospital Boston’.

Ato ishin të shoqëruara nga pacientë, familje dhe miq të këtij spitali dhe paratë e grumbulluara, do të ndihmojnë në kërkime, kujdesin spitalor dhe programet shëndetësore për komunitetin.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top