• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dustin Hoffma luan në filmin “Little Fockers”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Dustin Hoffman ka nënshkruar për të luajtur në filmin “Little Fockers”, në serinë e tretë të filmit “Meet the Parents”.


Hoffman, i cili ka shkruar edhe skenarin e “Meet the Parents”, kishte pasur mosmarrëveshje në fillim me Universal për marrëveshjen, por në fund ata janë pajtuar që ai ta riluaj rolin e tij “që nuk është edhe i ngjashëm më atë që ka luajtur më parë”, ka thënë një burim brenda produksionit për “Deadline”.

Burimi ka thënë se Hoffman, i cili luan rolin e dytë pranë gruas së tij Barbra Streisand, pasi që në rol kryesor paraqitet aktori Ben Stiller, do të paguhet më ditë për rolin e tij.

“Kështu do të paguhet më shumë pasi që dita e tij është më e shtrenjtë”, tha burimi.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top