• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dy artiste me të njëjtin fustan

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum

Ja disa nga yjet që kanë përdorur të njëjtin fustan në evenimente të ndryshme.


Në këtë rast nuk ka shumë për të komentuar, por ajo që na mbetet për të bërë është të gjykojmë kujt i rri më bukur…..


Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top