• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dy Gisht

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ishin nje Amerikan,nje Rus,dhe nje Shqiptar.
Flisnin per arritjet e vendeve te tyre.
Thote Amerikani,ne kemi bere aeroplanet te fluturojne ngjitur me rete.
OOOOO Thone Shqiptari dhe Rusi ngjitur me rete.
Ngjitur me rete jo,por dy gisht me lart.Hidhet Rusi, ne kemi bere nendeteset te lundrojne ngjitur me fundin e detit.
OOOOO thone Shqiptari dhe Amerikani ngjitur me fundin e detit.
Ngjitur me fundin e detit jo thote Rusi por dy gisht me lart.
Thote Shqiptari, ne i bejme grate te pjellin nga bytha.
OOOOOO thone Amerikani dhe Rusi nga bytha.
Nga bytha jo thote Shqiptari por dy gisht me lart.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top