• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Dyvjeçari vallëzon samban

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Djaloshi dyvjeçar nga Brazili ka bërë për vete vizitorët e YouTube, me të postuar videon e djaloshit i cili vallëzon samban.


Djaloshi është ende me pelena, ndërsa vallëzon nën ritmet e sambas sikur një i rritur.

Vogëlushi është ngjitur mbi tavolinën e kuzhinës për të performuar vallëzimin e zjarrtë.

Se ai vërtetë ia ka arritur qëllimit, dëshmon edhe numri i madh i vizitorëve në YouTube të cilët kanë parë këtë video.

www.youtube.com/watch?v=Rs60OdzxsdQ

Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Dyvjeçari vallëzon samban

Zotttttttttttt cka nuk ban vaki ptuuuuuuuuuuuu ptuuuuuuuuuuu
 
Top