• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

E çnderoi, përzë qenin nga shtëpia

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Nju Delhi, 26 shtator - Qeni i një familjeje të pasur është përzënë nga shtëpia pasi kishte ngrënë bukën që i kishte dhënë një grua që i përkiste kategorisë sociale më të ultë.

Ngjarja ka ndodhur në Indi, në një fshat të shtetit të Madhya Pradesh.

Padroni, i cili i përkiste fisit aristokrat të Rajput, e largoi kafshën pasi e pa duke ngrënë ushqim nga gruaja e kastës së ulët, transmeton TCH.

Sipas “Times of India”, qeni, një labrador i ri me ngjyrë të zezë me emrin Shiru, tashti gjendet i lidhur për një dru të fshatit të varfër.
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,012
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: E çnderoi, përzë qenin nga shtëpia

marrezia , idiotesia dhe injoranca njerezore nuk kane kufi
 
Top