• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

E ëma e qorton, vret veten 6 vjecarja

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
E ëma i bërtet por nuk e ka ditur se ky gjest do rezultonte fatal për fatin e të bijës 6 vjecare.


Samantha Kuberski është mbyllur në dhomën e saj dhe ka vrarë veten pasi mamaja e saj e ka qortuar. Ajo është gjetur e pajetë pak minuta pasi e ëma e mbylli në dhomë, ku kishte varur veten me një litar.

Ky është përfundimi i mjekut ligjor për ngjarjen e ndodhur në 2 dhjetor në McMinnville edhe pse sipas raportit të policise, bëhet fjalë për një incident. Ky rast ka ngjallur një debat të madh në SHBA.

“Nuk besojmë se një fëmijë i asaj moshe ka qëllime për të vrarë veten”, tha për mediat lokale shefi i policisë së McMinnville, Dennis Mark.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Përgjigje e: E ëma e qorton, vret veten 6 vjecarja

never happen this sa here qortojne prinderit sidomos te te huajt qe sduan ta dine se qorton apo bertet prinderi pffff sduan tja dine e kthejne fjalen dhe jane te lire te ebjne cte duan eshte diferent per shqiptaret e kemi kulturen edhe jeten ndryshe po jo per te huajt sidomos ne usa se ebsoj kete gje do te kete cen ndonje gje tjeter qe e ka cuar ne vdekje kete vajze 6 vjecare :(
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
avash moj vajz se edhe ne nuk jetojm ne bot tjeter jo ne te njejten bot jemi si ne si ata keshtu qe ne c'do vend mund te ndodhin gjera te pabesueshme zogu :)
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Përgjigje e: E ëma e qorton, vret veten 6 vjecarja

Stresi qe percillet ne failje* dhe media jane faktore dominues ne psikiken e nje te mituri :(
 
Top