• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

E dashur urime Shën Valentini me sallatë me tranguj në formë zemre!

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaNëse nuk keni ide për Shën Valentin, ndërsa dhuratat prej çokollate u janë mërzitur, të dashurin ose më të dashurën mund ta gëzoni me sallatë prej trangujve në formë zemre.
Zinxhiri britanik i supermarketeve Sainsbury’s që disa muaj është përgatitur për ditën e Shën Valentinit duke kultivuar tranguj në formë zemre.

“Kemi filluar t’i shesim të enjten dhe shitja po shkon mirë. Në ta kemi investuar shumë dashuri dhe kujdes dhe jemi shumë krenar”, tha Elaine Young nga Sainsbury’s.

Blerësit binden se formën të cilën u kanë dhënë trangujve gjatë rritjes me kallëpet nuk kanë ndikuar aspak në shijen e tyre. Për shën valentinët e ardhshëm kemi menduar të rrisim edhe perime tjera sezonale në formë zemre. Çmimi i një trangulli është 1.5 euro. /Telegrafi/
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: E dashur urime Shën Valentini me sallatë me tranguj në formë zemre!

 
Top