• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

E dashura e C. Ronaldos “intime” për Shën Valentin

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


E dashura e Cristiano Ronaldos do t’i bëjë të gjithëve një dhuratë të çmuar me rastin e Shën Valentinit, gjatë muajti të ardhshëm.
Modelja ruse, e punësuar prej “Victoria Secret”, do të prezantojë linjën e saj të re të veshjeve intime dhe të gjithë adhuruesit e bukurisë femërore janë të paralajmëruar për shfaqjen e saj të mrekullueshme, transmeton TCH.
Irina Shayk dhe Cristiano Ronaldo u shndërruan në një prej çifteve më të përfolura të vitit të shkuar, kur bënë publike lidhjen e tyre.
 
Top