• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

E dashuron, kupton se eshte e/i martuar do vazhdoni me tutje???

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
E dashuron, kupton se eshte e/i martuar do vazhdoni me tutje??? mendimet tuaja
marë nga Regina
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: E dashuron, kupton se eshte e/i martuar do vazhdoni me tutje???

un mendoj se. Nese ne momentin qe nuk e ke ditur, edhe mund te te falet. Por kur meson te verteten dhe vazhdon me tej, kjo eshte e PAFALSHME. Ne te tilla raste, duhet te shohim realitetin ne sy, jo te leme veten e te behemi preh e ndjenjave te ndaluara. Per mua, familja apo martesa, jane te SHENJTA.. por kur bie brenda sdi c bej.
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: E dashuron, kupton se eshte e/i martuar do vazhdoni me tutje???

Varet sa e do , nese e do me te vertete shume edhe po ..
 

kukulla

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
102
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
ne qoftese eshte dashuri e vertet asgje nuk te ndalon njeriu per dashurin ka bere marrezira te shumta
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: E dashuron, kupton se eshte e/i martuar do vazhdoni me tutje???

un tjem jo..arsyeja do ishte ..po tmos ma tregonte qe ne fillim ;)sepse sme pelqen te nderhyj ne jeten e dikujt ...
nese ai/ajo tregon sinqeritet qe kur njifesh..ather mbase(kjo joooooo per mua personalishte....mendoj se hyn me shum per meshkujt ;)
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: E dashuron, kupton se eshte e/i martuar do vazhdoni me tutje???

po te jesh dashuruar tmerresisht them se ske c ben.
 

MoReNa

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
32
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: E dashuron, kupton se eshte e/i martuar do vazhdoni me tutje???

nuk fal jeta eshte nje
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: E dashuron, kupton se eshte e/i martuar do vazhdoni me tutje???

sido tjem e dashuruar me ate njeri..un sdo nderhyja kurre ne jeten e tij.e te shkatrroja ate familje ;)
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: E dashuron, kupton se eshte e/i martuar do vazhdoni me tutje???

ske pse shkataron familje, shembudh nusen edo ty te dashuron.
 

Heily

BuRreLse
Anëtar
Jan 16, 2010
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
Ku tme doje e bardha zemer
Titulli: E dashuron, kupton se eshte e/i martuar do vazhdoni me tutje???

Ne menyre katergorike qe jo...Nuk e ul veten kaq poshte sa te behem lecka dikujt...E di qe me ate person skam te ardhur pasi ai e ka krijuar familjen e tij...Cte bej une? Te jetoj me shpresa?
 

CarpeDiem

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Albania, Tirana
Përgjigje e: E dashuron, kupton se eshte e/i martuar do vazhdoni me tutje???

Bashkohem me Roxy ( por mashkulli deri diku e ka me te lehte )
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: E dashuron, kupton se eshte e/i martuar do vazhdoni me tutje???

Mashkulli do nje vend ............femra nje arsye.....une nuk do kisha kudershtim te shkoja per qejf me nje femer te martuar:D
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: E dashuron, kupton se eshte e/i martuar do vazhdoni me tutje???

normale qe jo!! nuk ka kuptim dashuria per mua ne ate raste..larg qofte!!
kiss
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
qe te gjith ketu reagoni duke u nisur nga mentalitete te vjetra dhe morali i cunguar shqiptar
ktu sflitet per faktin nese do ja prishni dikujt familjen ose jeten ose do ja beni kete gje vetes tuaj ktu flitet per nji aventur ose nji lidhje seksuale me dike qe esht i ose e martuar e ne keto raste asnjeri nuk mund te parashikoj ose te jet i sigurt per ate qe do bej sepse kto gjera rall komandohen nga njeriu dhe kerkojn nji force te brendshme shum te madhe per ti mposhtur tundimet e jetes
por si gjithmon kur dashuron dike vertet esht e pamundur te kesh maredhenie seksi me nji femer ose mashkull pa u ndjer i humbur dhe pa vler
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: E dashuron, kupton se eshte e/i martuar do vazhdoni me tutje???

ne kete rast mendoj veten..kur dashuria qe jap...nuk i perket nje njeriut qe ta kem deri ne fund..atehere çte pres!! ?nje humbje ndjenjash....
 

Diellza

Super Anëtar
Anëtar
Jan 20, 2010
Postime
213
Pikët
28
Titulli: E dashuron, kupton se eshte e/i martuar do vazhdoni me tutje???

Absolutisht jo. Jo e dashurume, po t'marosh mas tij, nuk munem me shkatrru nje familje. Njeriu i menon kto gjana si per vete. Manej, ça e kishe dasht dike qe tka genjy ne kyt menyre, e ku e din ti qe s'ka me ta ba ty te njejten gje qe do i baje ti grus tij me dike tjeter neser pasneser.
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,962
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: E dashuron, kupton se eshte e/i martuar do vazhdoni me tutje???

Cfare te vazhdoj , idiotesine ?

Qe ne fillim eshte hapur tema mbrapsht pasi nuk kam mbetur per te dashur femra te te tjereve .
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Përgjigje e: Titulli: E dashuron, kupton se eshte e/i martuar do vazhdoni me tutje???

Besoj se nje ne situat te till te jepet mundesia te mesosh qe e mposht dot veteveten apo jo.
Te njejten gje mendoj :)

(ps nese flasim per ndjenja per aventure se di s'ma ze rrezja gjykimit )
 
Top