• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

E fitoj lehtë një mashkull, vetëm me shikim

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Askush nuk mund ta imagjinojë Çiljetën me gjoks të vogël! Format e saj të rrumbullakëta e kthyen atë në një simbol seksi. Kur ecën ajo, të gjithë kthejnë kokat. Ka një siguri të paparë, i pëlqen të vishet elegante, por e di që çdo gjë duhet të jetë e puthitur pas trupit të saj.


Në një intervistë për Telegraf, këngëtarja shqiptare shprehet se ka shumë dhunti artistike, por përvec kësaj, “kam dhunti t’i parandiej gjërat që do më ndodhin dhe kam dhunti të dashuroj dikë shumë bukur”.

E pyetur nëse do të pëlqente të pozonte nudo në shkëmbim të një shume të madhe parash, Cili thotë se “ndoshta në karrierën time si modele dhe në një moshë më të vogël mund edhe të ndodhte…” Lidhur me meshkujt Ciljeta preferon seriozitetin të shoqëruar më dashamirësi e fisnikëri.

Porse a mund të fitohet lehtë një mashkull prej një femre, Ciljeta pohon se personalisht këtë e bëns humë lehtë me anë të syve. “Mendoj me spontanitetin që çdo njeri duhet ta ketë në vetvete. Sa më shumë të jetë vetvetja, aq më shumë e afron dikë te vetja. Unë e kam shumë të thjeshtë, sepse flas me shikim gjithmonë”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Ganimet

V.I.P
Anëtar
Mar 5, 2012
Postime
5,385
Pikët
48
Vendndodhja
Ne toke
Përgjigje e: E fitoj lehtë një mashkull, vetëm me shikim

Askush nuk mund ta imagjinojë Çiljetën me gjoks të vogël! Format e saj të rrumbullakëta e kthyen atë në një simbol seksi. Kur ecën ajo, të gjithë kthejnë kokat. Ka një siguri të paparë, i pëlqen të vishet elegante, por e di që çdo gjë duhet të jetë e puthitur pas trupit të saj.


Në një intervistë për Telegraf, këngëtarja shqiptare shprehet se ka shumë dhunti artistike, por përvec kësaj, “kam dhunti t’i parandiej gjërat që do më ndodhin dhe kam dhunti të dashuroj dikë shumë bukur”.

E pyetur nëse do të pëlqente të pozonte nudo në shkëmbim të një shume të madhe parash, Cili thotë se “ndoshta në karrierën time si modele dhe në një moshë më të vogël mund edhe të ndodhte…” Lidhur me meshkujt Ciljeta preferon seriozitetin të shoqëruar më dashamirësi e fisnikëri.

Porse a mund të fitohet lehtë një mashkull prej një femre, Ciljeta pohon se personalisht këtë e bëns humë lehtë me anë të syve. “Mendoj me spontanitetin që çdo njeri duhet ta ketë në vetvete. Sa më shumë të jetë vetvetja, aq më shumë e afron dikë te vetja. Unë e kam shumë të thjeshtë, sepse flas me shikim gjithmonë”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
Edhe une flas me shikim !madje kjo tek mu ka ndikuar shum keq kjo veqori e rrall nder njerz, sepse e vejn re ata qe si dua.
Syte e mi .Te kuptove se afro kafe po jom larg .``shqipe``
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: E fitoj lehtë një mashkull, vetëm me shikim

:O...

...thashe se mos....kush e di...:S..apo vende , vende ...
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: E fitoj lehtë një mashkull, vetëm me shikim

...verteton...teorine' e arkimedit....
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: E fitoj lehtë një mashkull, vetëm me shikim

...komploti boteror..:S
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: E fitoj lehtë një mashkull, vetëm me shikim

haha...

flm :p
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: E fitoj lehtë një mashkull, vetëm me shikim

...kush bluan...si eshte ajo fjala ... kush fiton..punon...
 

Elushe

~*~loved~*~
Anëtar
Aug 20, 2012
Postime
7,515
Pikët
113
Përgjigje e: E fitoj lehtë një mashkull, vetëm me shikim

Bravo i qofte
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: E fitoj lehtë një mashkull, vetëm me shikim

...ja kshu ne pergjithesi.... :p
 
Top