• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

E gatshme te paguaje 'nje burre te vertete' per te pare ndeshjet e Boterorit me te

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Nje vajze e bukur kineze, 22 vjecare ka bere nje lajmerim ne nje faqe interneti per te kerkuar 'nje burre te vertete' me te cilin te shohe ndeshjet e Boterorit.

Poshte nje fotoje te madhe ne faqen 'Chinasmack', e reja specifikon karakteristikat e shoqeruesit te saj ideal. Ajo do t'i paguaje atij edhe 100 Euro per kete sherbim. I perzgjedhuri duhet te jete 'nje burre, nje burre qe merr vesh nga futbolli'. Ai duhet te jete nga 20 deri ne 40 vjec, dhe te dije te gatuaje.

Nder te tjera, ai duhet 'te dije te pije, dhe te pije shume'. Ai duhet te jete sportiv, 'i ngrohte dhe gjenial. Vajza, e cila firmos me inicialet KK, shton qe nuk do burra qe jane nga Shanghai.

Ajo qarteson se ne raste diskutimesh mbi ndeshjen per te pare, 'burri i vertete' duhet t'i jape asaj te drejte pa ngulur kembe.

'Nese une them dicka, ajo eshte gjeja e duhur. Dhe mbi te gjitha, burri i vertete duhet te laje kembet 2 here ne dite' , pasi KK 'nuk e duron dot eren e kembeve ne dhomen e saj.'

Kushedi a do te gjeje dike qe te plotesoje te gjitha kushtet.
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: E gatshme te paguaje 'nje burre te vertete' per te pare ndeshjet e Boter

hahahahhahahahhahahahahhahahahahahah ishalla po e gjen :D
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: E gatshme te paguaje 'nje burre te vertete' per te pare ndeshjet e Boter

ahhahahahhahaahahahahaahahhahha sa kam qesh ...nga i gjen me qafsh lol
Kjo tveka dhe kushte se Futbollin e duan plot meshkuj kushedi sa kandidate do i dalin hahahaahahhahahahahhahah
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: E gatshme te paguaje 'nje burre te vertete' per te pare ndeshjet e Boter

a medet per budallenjt, nccncnc me zor boen rezil robt , lol
 
Top