• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

E gezofshit ...

Status
Temë e mbyllur.

Daku

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 24, 2009
Postime
1
Pikët
0
Pershendetje te gjithve dhe Suksese per Forumin e ri
 

SnAke

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
87
Pikët
0
flm Daku shpresoj tja kalosh bukur ktu ka tema interesante , dhe sa me aktiv :D
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,141
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: E gezofshit ...

Mire se erdhe Daku :)
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: E gezofshit ...

Hajde Mir Se Na Erdhe Daku Ishalla Dhe Ti Me Kom Te Mar lool :)
Shpresojm Qe Tja Kalosh Sa Me Mir Dhe Sa Me Bukur Ne Pranin E Antareve Te Forum-Al.Com
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: E gezofshit ...

Flm Daku Uroj Tja Kalosh Mire Me Nesh :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top