• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

E hedh gjyshen nga dritarja

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Arrestohet për vrasje me qëllim një shtetas italian, 43 vjeç, i akuzuar për rrahjen dhe më pas hedhjen nga dritarja të gjyshes së tij 81-vjeçare.


Masa është marrë pasi i akuzuari është marrë në pyetje për disa orë në polici.

43-vjeçari ka mohuar gjatë gjithë kohës krimin, duke theksuar se kishte shkruar në apartamentin e gruas për ta shoqëruar në ambulancë ku dhe do të kryente një seancë kimio-terapie…një version që nuk bindi asnjëherë agjentët.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: E hedh gjyshen nga dritarja

haha edhe une kam te njejtin mendim por kam 39vjet sipas ngjarjes patjeter te jem 43 vjecar do te thote Gjyshja ime edhe 4 vjet do ta gjuaj per dritare,lol
(shaka po mendoni per nime more ju hahahahaha)
 
Top