• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

E lëshoi zemra kur kuptoi se prostituta ishte transseksuale

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Gjermani H. Reiner vdiq në vend pasi kuptoi se prostituta të cilën e kishte paguar për të kryer marrëdhënie seksuale në të vërtetë është transseksuale.
Ky 55 vjeçar i pafat kaloi qindra kilometra për të mbërri në bordel në qendër të qytetit Halle të Gjermanisë, ku pagoi prostitutën Priya. Reiner dhe prostituta, sipas dëshmisë së kësaj të fundit, së pari biseduan rreth dhjetë minuta, ndërsa më pas filluan të bëjnë dashuri.

Priya, prostituta 24 vjeçare, deklaroi se Reiner, përndryshe shofer i kamionit, ishte djersitur dhe dukej i emocionuar kur filloi të zhvishej. Por ai mbeti pa ndjenja kur Priya, për të cilën Reiner nuk e dinte se ishte transseksuale, u zhvesh deri në fund.

Reiner rrotulloi sytë dhe ra në shtrat pa ndjenja, ndërsa Priya menjëherë thirri ndihmën e shpejtë, të cilët nuk mundën t’i dalin në ndihmë. Pas obduksionit u vërtetua se Reiner ka vdekur nga sulmi në zemër i shkaktuar si pasojë e përdorimit të tepruar të viagras.
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: E lëshoi zemra kur kuptoi se prostituta ishte transseksuale

Atij i'a ka fajin truri, askush tjetër. Se pi një pako me viagra dhe do të tregoj se është plak potent në shtrat, nuk i'a ka fajin tranvestitja apo ndonjë tjetër, por mungesa e informacionit të tij.
 
Top