• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

E-mail si te ndaloj reklamat..?

Morrison

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 20, 2011
Postime
712
Pikët
0
Vendndodhja
me kembe ne toke
Ne e-mail me vine shpesh here reklama ne forme e-mail-i nga sites te ndryshem. Dua qe ti ndaloj te me dergojne. Ca opsioni duhet te aktivizoj te e-mail-i im?
 

crux

V.I.P
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
18,145
Pikët
113
Përgjigje e: E-mail si te ndaloj reklamat..?

ti i mer junk mails sepse i ke dhene adresen e emailit dikujt, diku, dikur.

Online Forums
News Groups
Sign-ups software downloads
From IRC and chat rooms
your homepage
your business card
White & yellow pages
your friends!
 
Top