• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

E pabesueshme, por e vërtetë... njeriu që jetoi mbi 200 vite!

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
12,920
Pikët
113
@Gi de Masha, ku e ke temen e pervjetoreve? Kam nje ore qe po e kerkoj.

1 Maj 1991 - 1 Maj 2021

Plot 30 vjet qe kam rilindur, nga dita e ikjes (arratisjes) nga Shqiperia.

Tek ky film kaluan 7 femije, ndersa une kalova vetem me 1 femije.
1619902013746.jpeg
 
Top