• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

E sulmojne bletet, polici bllokohet ne makine

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Deshira per te ndihmuar nje kamionist ne veshtiresi e ka bllokuar per ore te tera ne makine.


Nje sherif nga Karolina Veriore po i ofronte ndihme nje shoferi kamioni qe po transportonte nje ngarkese me blete.

Insektet kane dale prej andej dhe kane* sulmuar sherifin, i cili i gjendur ne veshtiresi eshte mbyllur ne maikine e tij te patrullimit.

Ka mundur te lirohet vetem fale nderhyrjes se nje skuadre qe merren me rritjen e bleteve, te armatosur me uje dhe mjalte.

www.youtube.com/watch?v=V5dprj7cwtM

Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top