• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Eastwood film per J. Edgar Hoover

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Eshte gati projekti i ri i Clint Eastwood. Sipas “Variety”, Eastwood po pergatit nje biografi per kreun e FBI-se, J. Edgar Hoover.


Skenografia e filmit do te behet nga Dustin Lance Black.

Hoover u emerua drejtor i Bureau of Investigation ne 1924 dhe 11 vjet me pas, kur u themelua Federal Bureau of Investigation, u be shef duke mbajtur kete detyre deri kur vdiq ne 1972-shin.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top