• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ed Burns theu rekordin botërorë me 1.501 pirsing

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Amerikani nga Wymingu theu rekordin botëror në numrin e “pirsingut”, duke vendosur 1.501 gjilpëra në shpinë dhe këmbë, njoftojnë mediat amerikane.


Ed Burns theu në këtë mënyrë rekordin botëror i cili mbahej deri më tash me 304 pirsing dhe pritet të regjistrohet në Librin e Rekordeve Guinness.

Tërë këtë e bëri para publikut prej qindra adhuruesve në studion e tatuazheve “Dhimbja në shitje” në qytezën Gillette, njoftoi “Gillette News Record”.

Vendosja e gjilpërave zgjati katër orë e 27 minuta. Gjatë këtij procesi Burns nuk lëshoi as edhe një zë. Pas thyerjes së rekordit, ai hoqi të gjitha gjilpërat përveç njërës në hundë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top