• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Eddie Vedder është martuar

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Eddie Vedder tashmë është një burrë i martuar, pasi ka shkëmbyer unazat me të dashurën e tij prej kohësh, në një ceremoni në Havai.


US Weekly njofton se rokeri u martua të shtunën me modelen Jill McCormick në praninë e familjarëve dhe miqve të famshëm, përfshirë edhe aktorin Sean Penn dhe muzikantin Jack Johnson.

Vedder dhe MCCormick janë prindër të dy vajzave, Olivia (gjashtëvjeçare) dhe Harper Moon (dyvjeçare).

Kjo është martesa e dytë e Vedder, i cili më parë ka qenë i martuar me Beth Liebling, me të cilën u nda në vitin 2000 pas gjashtë vitesh së bashku.



Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top