• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Edhe un erdha

Status
Temë e mbyllur.

komandanti

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
41
Pikët
0
Emri-Komandanti
Vendi -Kosove
Mosha******
HoBBy- Dizanjet :D

Shpresoj se kem me kalu mir :D
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Edhe un erdha

Mire se erdhe komandanti kalofsh sa me mire ketu !
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,959
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Edhe un erdha

Mire se na erdhe Komandant , siç na sheh jemi ne krye te detyres .

Zer vend edhe ti se komandant e komisare e ushtare jemi te gjithe njesoj ketu

Kalofsh mire !
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Edhe un erdha

Komandant kam pershtypjen ke ardhur me synimin per te vendosur rregull ketej, gjithsesi po ta kursejme lodhjen sepse GIA kemi rregulla ketej !

Bej shaka :)! Mire se erdhe dhe kalofsh bukur mes nesh ...
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,296
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
mir se erdhe komandat je ne kohe vertet kishte nevoj per nje komandant ky vend .... kalofsh mire ...
 
Status
Temë e mbyllur.
Top